Spotkanie członków i sympatyków Oddziału Pomorskiego PTI – Sopot 24 maja

Drodzy Koleżanki i Koledzy!

Dawno nie widzieliśmy się bezpośrednio. Spotkania wirtualne już dawno wszystkim się przejadły :). Wszyscy spragnieni jesteśmy spotkań na żywo. Pandemia odpuściła…

W imieniu Zarządu Oddziału Pomorskiego PTI zapraszam Was na spotkanie towarzyskie w dniu 24 maja 2022 na godz. 18:00 do Klubu Atelier w Sopocie na plaży.

Nie zakładamy żadnej formuły spotkania, nie planujemy występów ani prelekcji. Chcielibyśmy przede wszystkim odświeżyć kontakty, zapytać co u Was słychać, zastanowić się wspólnie co moglibyśmy zrobić, aby spełnić nasze oczekiwania i rozwiązać ewentualne nurtujące nas problemy. A może będzie to też okazja do podjęcia współpracy na polu zawodowym lub towarzyskim? Chcemy czerpać przyjemność ze spotkania z ludźmi – koleżankami i kolegami, z którymi nie widzieliśmy się od długiego czasu. Miłą atmosferę dopełnimy ciekawymi doznaniami kulinarnymi – dla głodnego znajdzie się też coś na ząb :).

Nawiązując do spraw przyziemnych – napoje i kolację funduje swoim członkom Oddział Pomorski PTI. Jedynym warunkiem jest brak zaległości składkowych. W razie potrzeby, informacje o sposobie ich uregulowania na stronie: https://www.pti.gda.pl/strona-glowna/skladki/. Ewentualnie dla zapominalskich przygotujemy skarbonkę na miejscu.

Serdecznie zapraszam

Tadeusz Kifner

Prezes Oddziału Pomorskiego PTI