Wydarzenia

„Informatyka od kulis” – zaczynamy nowy cykl spotkań. Zapraszamy!

Od jakiegoś czasu myślimy na tym jak odświeżyć formułę PTI i zainteresować nowych potencjalnych członków. Jeden z wniosków jest taki, że organizowane spotkania/konferencje są zbyt techniczne lub zbyt naukowe. Czyli skierowane być może do zbyt wąskiego grona odbiorców. Miło mi więc Was poinformować o nowej inicjatywie, która ma wyjść naprzeciw tym „zarzutom”.

Chciałbym poinformować, iż zaczynamy zupełnie nowe, cykliczne spotkania z ciekawymi ludźmi z obszaru IT i około-IT. Będziemy zapraszać prelegentów, którzy chętnie podzielą się różnymi doświadczeniami ukazującymi szeroko rozumianą informatykę „od kulis”. Wszystko to w sposób nieskomplikowany, przystępny także dla nie-informatyków. Tak też owe spotkania zostały nazwane: „Informatyka od kulis”.

Niniejszym miło mi zaprosić wszystkich Was, ale także Waszych znajomych (niekoniecznie członków PTI, niekoniecznie praktyków IT), na pierwsze wydarzenie z cyklu „Informatyka od kulis”

Miejsce: Pomorski Park Naukowo-Technologiczny, ul.Trzy Lipy 3, Gdańsk (sala AB)
Czas: 8 maja 2013 (środa), 18:30-20:00.

W planie dwa wystąpienia:

1. „Spam, infekcje i zastępy zombie- Problemy dzisiejszej poczty elektronicznej”
– Andrzej Butkiewicz, Tomasz Potęga (Wirtualna Polska)

2. „Inteligentne systemy w systemie energetycznym – Przykłady systemu zarządzania energią możliwości zastosowania”
– Damian Jakowski (Energa SA)

Udział w spotkaniach jest BEZPŁATNY. Jedynym wymogiem jest REJESTRACJA pod adresem https://informatykaodkulis.konfeo.com

InformatykaOdKulis_zapraszamy_thumb
Pobierz plakat-ulotkę wydarzenia.

Zapraszam gorąco i do zobaczenia!
Autor: Tomasz Sitek