Aktualnościaktualności pasekImprezyWydarzenia

Informatyka od kulis – webinarium PTI

Szanowne Koleżanki i Koledzy Oddziału Pomorskiego PTI,

W imieniu Zarządu Pomorskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Informatycznego serdecznie zapraszam Państwa na webinarium z cyklu „Informatyka od kulis”. Webinarium odbędzie się dnia 28 czerwca (środa) o godz. 18.00 i potrwa 1,5 godziny. Dostęp do webinarium zapewnią nam usługi Webex/Cisco udostępnione przez Zarząd Główny PTI. Szczegóły techniczne i instrukcja dostępu zostaną przesłane w najbliższym czasie.

Chcielibyśmy, aby webinarium było cyklicznym spotkaniem członków i sympatyków PTI w świecie wirtualnym. Naszym celem jest propagowanie, w formie krótkich prezentacji, aktualności ze świata IT, dzielenie się informacją na temat przedsięwzięć informatycznych, ciekawych zastosowań technologii oraz współczesnych trendów w technologiach informatycznych i metodach zarządzania IT. Jest to okazja do podzielenia się Naszą wiedzą wśród członków oddziału. Każdy z nas ma przecież interesujące doświadczenia – warto się tym podzielić…

W ramach najbliższego spotkania zaplanowaliśmy trzy tematy:

  • Architektura IT w szybko zmieniającej się rzeczywistości, czyli jak podzielić jeden bank aby się połączyć z drugim (30min.) – Tadeusz Kifner
  • Informatyka śledcza – analizy telefonów komórkowych – elementy praktyczne i prawne (30min.) – Andrzej Żygadło
  • Internet w Realu, czyli jak sieć globalna znów staje się lokalna (30min)– Grzegorz Karpiński

Spotkanie rozpoczniemy od krótkiego słowa wstępnego, które wygłoszę jako prezes Pomorskiego Oddziału PTI.

Dodatkowe materiały lub same prezentacje (po otrzymaniu wcześniej zgody od prezenterów) będą dostępne do pobrania na stronie Oddziału Pomorskiego PTI lub/i nowobudowanej strony informatykaodkulis.pl.

Serdecznie zapraszamy wszystkich – tematy są bardzo interesujące – zapowiada się ciekawe spotkanie!

Zaproszenie jest kierowane również do osób spoza grona aktywnych członków OP PTI – także nie bójmy się zaprosić znajomą czy znajomego… każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w webinarium – limitem jest wielkość naszego mostu webexowego, tj. 200 jednoczesnych połączeń.

Zarezerwujcie sobie czas 28 czerwca (środa) o godz. 18.00. Liczymy na Waszą obecność.

oniżej przekazuję sposób logowania do przekazu webinarium. Wymagane jest połączenie ze stroną internetową webex/cisco. Proszę o zalogowanie się do webexa, aby pobrać odpowiednie wtyczki w przeglądarce. Wtyczki ważą kilkanaście megabajtów więc lepiej to zrobić przed webinarium.

 

JOIN WEBEX MEETING

https://zg-pti.webex.com/zg-pti/j.php?MTID=m5188d5c39c0653a96f76931e216edaab

Meeting number (access code): 848 044 785

Meeting password: AenPreXJ

Z poważaniem

Tadeusz Kifner

Prezes Zarządu Oddziału Pomorskiego

Polskie Towarzystwo Informatyczne